Ubytování v Krkonoších

Malebné Benecko

Krkonoše patří mezi hory, které vás nikdy nemůžou zklamat a jsou to jediné hory u nás, které mají na několika místech vysokohorský ráz. Oceníte jejich mrazivou krásu v zimě a po zbytek roku si vychutnáte neodolatelnou krajinu plnou horských hřebenů, hlubokých údolí, vodopádů a horských luk.

Malebné Benecko

Pro milovníky aktivní dovolené je Benecko tou nejlepší volbou pro rodinnou dovolenou. Nabízí celoroční pobyt v krajině, kde se vám bude dobře dýchat (vzdušné lázně Benecko), sportovat i odpočívat. Díky své specifické poloze 900 m n. m., je tato nejvýše položená obec v západních Krkonoších po většinu roku nad úrovní smogového mraku, takže čerstvý vzduch a velké množství slunečních dní, výborné zázemí a množství aktivit, dělají z Benecka místo, na které se nezapomíná.

Ubytování v Krkonoších

Pokud vsázíte na jistotu a chcete si dovolenou užít v osvědčeném hotelu, který vám nabídne překrásný výhled do okolní horské krajiny a kvalitní služby s rodinnou atmosférou, tak je HOTEL KUBÁT místem, kde se budete cítit po celou dobu pobytu dobře.
Ubytování v Krkonoších v zázemí horského hotelu Kubát nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. K dispozici jsou i dva apartmány a snídaně je v ceně ubytování. Hotel se přizpůsobil potřebám zákazníků a umožnil pro své hosty možnost mít v hotelu psy. Přímo v areálu je pro hosty restaurace.

Kam se v Krkonoších vydat

Ubytování v Krkonoších nabízí bezpočet aktivit, které si může užít celá rodina. Příroda přímo vyzývá k procházkám a túrám po okolí. Benecká přírodní stezka dlouhá 3,4 km s 10 herními stanovišti může posloužit jako rozcvička pro zdejší pobyt. Kromě protáhnutí těla si děti užijí i edukativní hru, zaměřenou na seznámení se s krkonošskou flórou a faunou. Terén celé stezky je vhodný i pro kočárek.

Velice populární jsou i cyklotrasy, půjčovna kol a koloběžek nechybí. V malebných vesnicích a na horských samotách se ještě setkáte s původní lidovou architekturou a prohlédnete si dřevěné roubené chalupy. V okolí jsou i památky, muzea, kaple, zbytky hrádků, rozhledny a komu nestačí zdolávat horskou krajinu, může si zahrát golf, tenis, bowling, nebo se projet krajinou na koni.

Hotel Kubát vám po namáhavém dni poskytne klidné a stabilní zázemí pro odpočinek a relaxovat můžete v místní sauně, nebo si posedět večer na terase a sledovat kouzelný západ slunce.