All

Nabízím Vám komplexní služby

Nabízím kreativní grafiku. Tvořím logotypy (loga), vizitky, firemní identitu, corporate identity, letáky, newslettery, reklamní bannery, webové bannery, billboardy, rollupy, potisky, návrh potisku vozidla, grafiku produktů, úpravy grafiky a fotografií.

Pomůžu Vašim stránkám vyrůst. Pomocí technik internetového marketingu zvýším návštěvnost a efektivitu webových stránek. Analyzuji klíčová slova, optimalizuji webové stránky (SEO), Vytvářím textové PPC kampaně i grafické bannery PPC kampaní, vytvořím Vaši facebook stránku, se vším co k ní patří a budu propagovat příspěvky a inzeráty na facebooku.

Vytvořím Vám webové stránky se všemi funkcemi, které potřebujete a zajistím jejich bezproblémovou funkčnost. Tvorba webových stránek (webdesign) je součástí mých služeb. Redakční systém Vám pomůže mít stránky stále aktuální.

IT servis pro firmy i domácnosti. Ve Vaší firmě nebo domácnosti vybuduji ethernetovou síť (rychlost 100/1000 Mbit) s požadovanými přístupovými body. Nastavím všechny potřebné síťové prvky (switche, routery, wi-fi, smart tv), tak aby bylo vše zasíťované, plně funkční v maximální možné rychlosti. Zajistím nákup, instalaci, nastavení všech počítačů, serverů, datových uložišť v síti. Zajištuju vzdálenou podporu uživatelů.